Почало заносити в ліву сторону

Здоровеньки були. мені 22 роки почалося все трохи більше місяця назад погане самопочуття почало заносити в ліву сторону якийсь відчувайю напряг в голові здавлює ніби очі та затилок звернувся до невролога, робив доплеографію судин голови та шиї при провірці з лівої сторони шиї у мене ледве нащупали сигнал пульсу судини, слабенький сигнал йде при тому що в мене остеохондроз шиї і мені вправляли пів року назад з лівої сторони на шиї диски чи хрящи заключення УЗДГ —ознаки гемодинамічного спазму art. supratrpchlearis з обох сторін, ознаки венозноё дизгеміё перевантаженням хребетновенозного сплетення з обох сторін. діагноз нейрохірурга такий- Нейросудинний синдром,Вегетосудинна дистонія, Вестибулокохлеарний синдром.

Пройшов курс лікування 5 днів капали 30 днів пив таблетки кавінтон та афобазол 3 раз в день зрушень немає вопрос що робити далі ? я натрапив на такий сайт що може диксі пережимають артерію і вся проблма що заносить імено в цьому і помогти мені може невролог-остеопат та нажаль в моїй області такого лікаря немая в м. Рівне та на вашому сайті я прочитав що є в м. Києві. Ось на цій силці я побачів що с такими симптомами як у мене лічить остеопат якщо ви можете мені чимось допомогти то напишіть.
Ответ: С радостью хотели бы вам помочь, но боюсь остеопат вам не поможет, у Вас запущенный случай. Ван нужен хороший вертебролог, полное обследование. Такими проблемами занимается всего лишь несколько клиник в Украине и может с десяток в России.

Статьи по теме:

  1. Качественная трихология в клинике Киева
  2. Пройти комплексное УЗИ в Киеве
  3. Клиника Гиппократ — читать отзывы

Актуальные темы: Tags: ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *